נכסים

  • קבוצת המפעיל

קבוצת המפעיל

עם למעלה מ-900 קילומטרים של כבישים ומאות אלפי כלי רכב שנוסעים עליהם ביום, קבוצת המפעיל מתחזקת ומתפעלת כמה מעורקי התחבורה וכבישי האגרה המרכזיים והעמוסים ביותר בישראל. תפעול הכבישים מבטיח תזרים הכנסות יציב, פלטפורמה מקצועית להרחבת הפעילות ופוטנציאל השבחה באמצעות זכיה במכרזים ובפרויקטים חדשים.

קרא עוד על קבוצת המפעילקראו עוד
  • מתקן התפלה אשקלון - VID

מתקן התפלה אשקלון - VID

קרן קיסטון מחזיקה ב-50% מחברת VID, זכיין מתקן ההתפלה באשקלון, הראשון מסוגו בישראל ואחד המתקדמים בעולם. המתקן מפיק כיום כ-120 מיליון מטר קוב מים מותפלים בשנה, המשמשים לשתייה, השקייה ושימושים נוספים.

קרא עוד על מתקן התפלה אשקלון - VIDקראו עוד
  • תחנת כוח רמת חובב

תחנת כוח רמת חובב

הודות לכוח ייצור של כ-1,200 מגה וואט (11% מכוח הייצור של חברת חשמל, לפני המכירה), תחנת הכוח ברמת חובב היא מהמתקנים הגדולים בארץ שפועלים על בסיס גז טבעי. בצמוד לתחנה קיים שטח המאפשר הרחבה עתידית של כוח ייצור נוסף, דבר שמעניק לה פוטנציאל השבחה אפשרי נוסף.

קרא עוד על תחנת כוח רמת חובבקראו עוד
  • סאנפלאואר השקעות מתחדשות

סאנפלאואר השקעות מתחדשות

סאנפלאואר היא חברה ציבורית בתחום האנרגיות המתחדשות. השליטה בחברה נרכשה על ידי קיסטון באפריל 2021 והחברה משמשת כזרוע ההשקעות באנרגיה מתחדשת של קיסטון. סאנפלאואר מחזיקה ומפעילה חמש חוות רוח מניבות בפולין, בהן 24 טורבינות, בעלות יכולת ייצור כוללת של כ-50 MW, וכן 256 מערכות פוטו-וולאיות בישראל בהיקף של כ-31MW.

קרא עוד על סאנפלאואר השקעות מתחדשותקראו עוד
  • הליוס - אנרגיה סולארית בישראל

הליוס - אנרגיה סולארית בישראל

העולם מתקדם לאנרגיה נקייה יותר וקיסטון ממשיכה לבסס את פורטפוליו ההשקעות שלה בתחום. 

במרץ 2021 חתמה קיסטון על עסקת רכישה של מתקנים סולאריים בהיקף של כ-31 MW. הנכסים נמכרו לסאנפלאואר בסמוך לרכישתם.

קרא עוד על הליוס - אנרגיה סולארית בישראלקראו עוד
  • סינטוריון - סיבים אופטיים

סינטוריון - סיבים אופטיים

קיסטון משקיעה בפרויקט הענק TEAS של ספקית הסיבים האופטיים הגלובלית סינטוריון, להנחת רשת סיבים בין הודו לאירופה דרך המזרח התיכון בעלות הקמה כוללת של מעל 900 מיליון דולר. בכוונת סינטוריון לממן את הפרויקט באמצעות מקדמות מלקוחות עבור רכישת סיבים.

קרא עוד על סינטוריון - סיבים אופטייםקראו עוד