הסיפור שלנו

קיסטון - מניחים את התשתית להצלחה

קיסטון היא קרן ישראלית להשקעה בתשתיות שהוקמה ב-2019, כחלק ממדיניות הממשלה לקידום ועידוד השקעה בתשתיות בישראל, הכוללות פרויקטים של מתקני מים, שפכים ופסולת, תשתיות בתחום האנרגיה, תחבורה ופרוייקטי PPP (הקמת תשתיות בשת"פ בין המדינה למגזר הפרטי).

מייסדי הקרן הם היזמים רוני בירם (שמכהן כיו"ר הדירקטוריון), גיל דויטש ומנכ"ל הקרן נבות בר.

 

קיסטון הונפקה בבורסה לניירות ערך בת"א והפכה לחברה ציבורית ביוני 2021. מאז הקמתה, גייסה קיסטון הון בהיקף של כ-1.35 מיליארד ש"ח, וכחברה ציבורית, היא פועלת בשקיפות מוחלטת ומחויבת לדיווח. אם וככל שתכנס הרגולציה של קרנות להשקעה בתשתיות נסחרות לתוקף, קיסטון תהיה מחויבת לחלק את מרבית הכנסתה החייבת כדיבידנדים למשקיעים.

 

 

בזכות האנשים

צוות הניהול של קיסטון מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם שמחזיקים ברקורד מוכח של הצלחות. הם מביאים איתם היכרות עמוקה בתחום הריאלי, בדגש על מימון, הקמה, פיתוח והפעלה של נכסי תשתית, לצד ניסיון עשיר בשוק ההון. 

השילוב הזה הופך את קיסטון לחוליה המחברת בין שוק ההון לעולם התשתיות הריאליות ועוזר לאתר פרויקטים כדאיים ולהוציא לפועל עסקאות מורכבות בעלות פוטנציאל תשואה מבטיח. 

 

הגישה שלנו

מטרת הקרן היא ליצור ולבסס תיק השקעות מאוזן ומגוון שיציע למשקיעים שלנו הכנסה יציבה לטווח ארוך, בסיכון ותנודתיות נמוכים ככל האפשר. 

כדי להבטיח זאת, שלושה ערכים מרכזיים מנחים את הדרך בכל השקעה שאנחנו עושים - 

מקצוענות - בדיקות מקדימות כדי לוודא שהעסקה כדאית ושהסיכונים מפוזרים בצורה נכונה בין בעלי העניין

שמרנות - נטילת סיכונים מבוקרת כדי להעניק למשקיעים ודאות וביטחון

יצירתיות - חשיבה יצירתית בתכנון עסקה, פריצת חסמים והוצאה לפועל של מהלכים מורכבים