תחומי פעילות

תשתיות מניבות

בכל מקום שבו תשתית חדשה נבנית, טכנולוגיה מתקדמת מתפתחת, או פרויקט מבטיח מוקם, קרן קיסטון נמצאת כדי להציע למשקיעים הזדמנויות השקעה אטרקטיביות.  

בין אם מדובר באנרגיות מתחדשות, מתקני התפלה, תחנות כוח, הפעלת כבישי אגרה, מערכות תקשורת ועוד, המטרה מבחינתנו נשארת קבועה - לבסס פורטפוליו מגוון, כזה ששואף להבטיח תשואה ולצמצם סיכונים.

  • אנרגיה

אנרגיה

מספר מגמות בולטות מאפיינות את משק האנרגיה הישראלי בשנים האחרונות ומציעות הזדמנויות פיננסיות מבטיחות - מכרזי הפרטה של תחנות כוח בבעלות חברת החשמל; מעבר לגז טבעי כמקור אנרגיה משמעותי; עליה מהירה של אנרגיות מתחדשות, בדגש על אנרגיה סולארית.

  • תקשורת

תקשורת

העולם הופך להיות מחובר יותר ויותר, תעבורת הנתונים עולה בעשרות אחוזים והצורך בתשתיות תקשורת צומח בקצב מסחרר.

הביקוש ההולך וגובר למערכות תקשורת נענה בעלייה במספר המיזמים והפרויקטים החדשים בתחום שכוללים, בין היתר, פריסת מערכות סיבים בינלאומיות, הקמת מרכזי נתונים (Data Centers) והקמת תשתית סלולרית ותשתית טלפונית נייחת.

  • מים ופסולת

מים ופסולת

מים, המשאב הבסיסי והחשוב ביותר, מספקים אפשרות מיוחדת להשקעה: גם הזדמנות להשפיע באופן חיובי על משק המים בישראל וגם תשואה יציבה לאורך זמן. ישראל נחשבת לאחת המדינות המתקדמות בעולם בטכנולוגיות טיפול במים. התחום כולל מתקני התפלת מי ים, מתקנים לטיפול בפסולת ושפכים וטיפול במי תהום מזוהמים.

  • תחבורה

תחבורה

עולם התחבורה הפרטית והציבורית מבטיח הזדמנויות גדולות. כיום, תחום התחבורה הוא התחום שזוכה להשקעה הגדולה ביותר מהמדינה. עשרות פרויקטים נמצאים בשלבים שונים של תכנון והקמה ביניהם רכבת קלה בגוש דן, רכבת קלה בין חיפה לנצרת, פרויקטי "חנה וסע", כבישי אגרה, שדרוג תשתית קיימת ועוד.

  • פרויקטי PPP

פרויקטי PPP

פפרויקטי Public Private Partnership) PPP) הם פרויקטים להקמת תשתיות בשיתוף פעולה בין המגזר הפרטי לציבורי. פרויקטי PPP מביאים לידי ביטוי את היתרונות היחסיים של כל אחד מהמגזרים - הפרטי והציבורי, ומבטיחים חלוקת סיכונים אופטימלית ביניהם. במסגרת פרויקטי PPP, המגזר הציבורי מעביר למגזר הפרטי את האחריות לספק את השירות, המוצר או התשתית, ובתמורה מתחייב להעביר תשלום קבוע על התוצרת.